Planuojate statytis ar jau statotės namą ? Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime,atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus, pasirūpinsime operatyviu statybinių medžiagų pristatymu, kokybiškai atliksime statybos darbus.

Mūsų tikslas – įsiklausant į kiekvieno kliento poreikius ir pateikti optimalius ir racionalius sprendimus statybinių medžiagų pirkimo ir darbų atlikimo srityje, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas, tiek žvelgdamas į savo namą iš šalies tiek gyvendamas namo viduje.

Su gamintojais dirbame tiesiogiai, todėl esame visada pasiruošę greitai pateikti atsakymus į Jūsų rūpimus klausimus, operatyviai patiekti statybines medžiagas palankiomis kainomis į objektus: nuo statybinių blokelių, perdangų, stogo dangų iki fasadų: šiltinimo medžiagų, klinkerio plytų, fasadinių plytelių, grindinio trinkelių, langų ir kt. medžiagų.

Mes atstovaujame Lietuvoje bei Europoje gerai žinomų statybinių medžiagų gamintojus: "Lode", "Rokų Keramika", "Aeroc", "Ytong", "Simpras", "Eternit Akmene", "Katepal", "Creaton", "Roben", "Deppe", "Nelissen", "Muhr", "Janinhoff", "Vandersanden", "Feldhaus klinker", "ABC klinkergruppe","Laumans", "Ecoklinker", "Eurovent", "Bolix", "Kerabit", "Alpol", "Yetico", "Raiko" ir kt.

Mūsų tiekiamų prekių kokybę garantuoja gamintojų turimi tarptautiniai sertifikatai ir rinkos patikrinti faktai. Tiekiamų medžiagų asortimentą sudaro daugiau nei 500 skirtingų klinkerio plytų, 200 spalvų klinkerinių plytelių, 1000 rūšių sendintų plytų, 200 rūšių keraminių ir betoninių čerpių, 50 rūšių klinkerinių trinkelių skirtingais formatais ir spalvomis.

Mes siekiame nešti novatoriškus sprendimus statybinių medžiagų srityje, kurie sujungtų naujausias technologijas su augančiais vartotojų poreikiais !

Maloniai kviečiame bendradarbiauti visus besistatančius ar rekonstruojančius namą privačius klientus,darbų vygdytojus, statybines ir prekybines organizacijas bei architektus, projektuotojus – kiekvieną ieškantį optimalios kainos statybinėms medžiagoms, patikimo medžiagų tiekimo ar tiesiog patarimo realizuojant novatorišką sprendimą architektūroj !

Pagarbiai

"Klinkera" kolektyvas !stipriausi

sl2015gazele2015